Casual Chique met Loungelife FW2012
bezig met laden...
Het Nederlandse modemerk Loungelife trekt haar fall/winter
collectie naar Casual Chique. Door de uitbreiding met grove breisels, rijke sweat en fijne jersey's is deze collectie meer een casual draagbare collectie geworden. Loungelife gaat zich sterker positioneren in de modebranche, waarbij de focus wordt gelegd op midden en hoog segment kledingboetieks. Op 22 en 23 januari wordt de collectie geheel in stijl gepresenteerd op De Modefabriek in Amsterdam.Loungelife FW2012
Vrouwelijk, comfortabel en stoer zijn drie kernbegrippen binnen Loungelife. Elk item voldoet aan een vrouwelijke snit, kenmerkt zich door een comfortabele stof en is stoer van design. Ieder seizoen zitten er goede basisstukken in de collectie in gedempte kleuren, waardoor ze makkelijk met elkaar te combineren zijn. Dit keer zijn het mooie colberts in een rijke sweat, stoere pants in diverse modellen, vrouwelijke jersey (dress) tops in cotton/modal en elegante jurkjes in viscose/elastan. Voor deze fall/ winter collectie is gekozen om grove breisels toe te voegen, waaronder een oversized trui, nonchalante vesten, grove sjaals, een mutsje en trendy armwarmers. Een nieuw type accessoire van Loungelife is een goede leren tas in een ruige leersoort. Vier modellen van klein tot groot zijn ontworpen in de stijl en kleuren van de collectie.
Door de diversiteit van designs en meerdere stoftexturen is Loungelife naar een casual draagbare collectie getrokken. In combinatie met de goede basic accessoires kan iedere vrouw met Loungelife 'Casual Chique' en 'Sophisticated Cool' voor de dag komen, waarin zij zich ook nog comfortabel voelt. De gedempte kleuren in deze collectie zijn afgeleid van verschillende materialen, zoals metaal en leer. Een krachtige bordeaux rode kleur is als accent toegevoegd voor een winterse look.
Winter Wonderland met een mysterieus randje
Het design team heeft de wereld van Winter Wonderland met een mysterieus randje tot de verbeelding gebracht in hun moodboard. Zo zoet en luchtig de kleuren in de zomercollectie zijn, zo rijk en nachtelijk zijn de tinten van de wintercollectie. Deze sfeer is doorgetrokken in het collectieboek, waarbij het gevoel van mysterieuze winterwonderen nagebootst is. De warme kleuren van de herfst en het mysterieuze, antieke landhuis creëren een verrassende match met de vergrijsde tinten en stoere nonchalante look van de collectie.
Modefabriek en internationale groei
Loungelife presenteert haar collectie op 22 en 23 januari op De Modefabriek Amsterdam in de Authentic hal. Voor dit seizoen is er bewust gekozen om nog te wachten met het exposeren op internationale beurzen. Directeur Rien Dekkers vertelt: "Allereerst willen we voor diverse exportlanden geschikte agenten en/of distributeurs vinden met een goed netwerk in het midden/hoge modesegment. Daarna beslissen we pas welke internationale beurzen de voorkeur hebben. Onze focus ligt op België, Duitsland, Frankrijk, Engeland en de Scandinavische landen. Inmiddels hebben wij een contract gesloten met een agentuur in Duitsland en in Engeland. In Duitsland start Fashionroom met Loungelife FW2012 en in Engeland start Twenty 10 London. Naar alle waarschijnlijkheid zullen wij voor zomercollectie 2013 ons meer internationaal manifesteren op de modevakbeurzen."