J.D Wien agentuur opent nieuwe Khujo showroom in Mode Aankoop Centrum
bezig met laden...
“Waarom maken we niet
van die coole jassen zoals in die oude films?” Dat was de vraag tijdens een verblijf in de East village van Manhattan. Zo gezegd zo gedaan: Terug in zijn loft appartement in een van de oudere wijken van Hamburg ging de jonge wereld reiziger aan de slag om zijn idee te realiseren zonder kennis en financiële middelen, maar met zakken vol dat meer waard is dan geld: enthousiasme.Geboren in 1996 als een 100% Jassen merk breid Khujo zich vrij snel uit tot een van de belangrijkere merken in de winkels binnen Europa. Na jaren zeer succes vol te opereren zal de collectie worden uitgebreid met tops en broeken met ingang van de herfst/winter collectie 2010.
Filosofie
We willen niet zomaar een product maken, we willen producten maken die we zelf willen dragen. De zorg voor details, de keuze van de stoffen en de liefde voor de mode en stijl dat zie je terug in elk artikel binnen de collectie.
Highlights Herfst/winter 2010
Trots zijn we op onze onderscheidende visie die terug te zien is in de collectie herfst/winter 2010. Een collectie waar we veel authentieke vliegeniers jacks, baseball jacks met grote kragen, militaire parka’s, mooie afgewerkte wollen jassen in verschillende uitwerkingen en lengtes zien met veelal originele vintage details zoals roestige knopen , zware bontkragen en used effecten. Ook in de tops is de Khujo visie terug te vinden. Zware breisels, super soft sweats, overhemden met authentieke ruiten. Een reeks technische verfijningen afgewisseld door ongewone details doen er voor zorgen dat ieder item een WOW effect heeft!
Nieuwsgierig?
U kunt natuurlijk vrijblijvend een kijkje komen nieuwe in onze onlangs geopende showroom in het Mode Aankoop Centrum Zuid Nederland showroom 007 www.khujo.com.