• Home
  • V1
  • Columns
  • Sieraden Pandora worden goedkoper

Sieraden Pandora worden goedkoper

bezig met laden...

Scroll down to read more
Columns

De juweliersbranche heeft het moeilijk, en dat raakt het merk

Pandora, zo laat het bedrijf weten in een persbericht. Volgens het merk zijn sommige sieraden te hoog geprijsd en vormt dat een barrière voor de consument om tot aankoop over te gaan. En dat zou de reputatie van Pandora, als betaalbaar luxemerk, aantasten.

Pandora laat weten de adviesverkoopprijzen te gaan verlagen per 1 maart. En bij de lancering van de voorjaars- en zomercollectie 2012 zal de nadruk liggen op de aanvangsprijsklassen, vanaf 19 euro.

De nieuwe adviesprijs geldt voor alle 10.000 verkooppunten wereldwijd waar het merk verkocht wordt. Momenteel is het Deens merk verkrijgbaar in 65 landen. Er werken meer dan vijfduizend medewerkers bij Pandora, waarvan meer dan de helft in Thailand, waar de juwelen vervaardigd worden.