• Home
  • V1
  • Columns
  • Win een uniek hangerconcept van Mainetti t.w.v. € 10.000

Win een uniek hangerconcept van Mainetti t.w.v. € 10.000

bezig met laden...

Scroll down to read more
Columns

Veel modedetaillisten onderschatten hoe belangrijk een goede

kledingpresentatie is. Hoewel het natuurlijk om de kleding zelf gaat, is een goede presentatie in de winkel essentieel.

Kledinghangers dienen dan ook volledig te passen binnen het winkelconcept en het winkelinterieur. De mogelijkheden hiervoor zijn eindeloos. Zo kan er gekozen worden voor plastic, hout, metaal of een combinatie hiervan, maar tevens ook voor specifieke kleuren, specifieke vormgeving of logoprint. Het is bewezen dat een optimale kledingpresentatie uiteindelijk zal resulteren in een stijging van uw omzet.

Mainetti , wereldwijd marktleider op het gebied van kledinghangers en accessoires, is een actie gestart waar iedere detaillist aan mee kan doen. Met de winnaar stemmen wij een op hun wensen afgestemd hangerconcept samen. Door deel te nemen aan deze unieke actie maakt u kans op een hangerconcept t.w.v. € 10.000,-

Maak gebruik van de unieke gelegenheid en schrijf u nu hier in. Voor verder informatie over Mainetti en over de actie kunt ook contact opnemen met :

Mainetti B.V.
Grasbeemd 5, 5705 DE Helmond
Tel: 0492596100
Fax: 0492596198
sales.nl@mainetti.com
www.mainetti.com